Witaj Wiosno!
W naszym przedszkolu radośnie powitaliśmy pierwszy dzień wiosny! 🌷
Wyruszyliśmy na kolorowy przemarsz w okolicy przedszkola, śpiewając wiosenne piosenki i grając na instrumentach. 🥁🎶
Było głośno, wesoło i bardzo radośnie – mamy nadzieję, że wiosna już z nami zostanie!







