Wycieczka do Przywidzkiej Osady Św. Mikołaja
2 grudnia dzieci odwiedziły Przywidzką Osadę Św. Mikołaja, gdzie czekało na nie mnóstwo atrakcji. Podczas warsztatów, prowadzonych przez Panią Mikołajową i elfy, przedszkolaki tworzyły własne bałwanki oraz kolorowały gipsowe odlewy. Nie zabrakło także zapachu świątecznych wypieków – dzieci pieczołowicie przygotowywały pierniczki, które później zabrały ze sobą do domu.
W czasie zajęć przedszkolaki radośnie śpiewały kolędy i piosenki świąteczne, wprowadzając wszystkich w wyjątkowy, bożonarodzeniowy nastrój.
















