Pasowanie na Przedszkolaka
27 października odbyła się długo wyczekiwana uroczystość dla dzieci, które po raz pierwszy w tym roku szkolnym zawitały do naszego przedszkola. Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie i taneczne na szerszym forum. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie. Teraz dzieci z dumą mogą powiedzieć ,, Mamo, tato jestem przedszkolakiem”.






