„Nie ma tego złego…”. 26 stycznia 2026 W naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć Szkolne Koło Teatralne ze Szkoły Podstawowej w Wiślinie, które zaprezentowało spektakl pt. „Nie ma tego złego…”.