Publiczne Pozytywne Przedszkole
w Juszkowie

„Nie ma tego złego…”.

W naszym przedszkolu mieliśmy przyjemność gościć Szkolne Koło Teatralne ze Szkoły Podstawowej w Wiślinie, które zaprezentowało spektakl pt. „Nie ma tego złego…”.