Dzień Kobiet
W naszym przedszkolu świętowaliśmy Dzień Kobiet.
Dziewczynki były pięknie ubrane, a chłopcy złożyli im serdeczne życzenia. Nie zabrakło wspólnych zabaw, tańców i radosnej atmosfery. Dzieci brały udział w różnych aktywnościach oraz przygotowały drobne niespodzianki.











